10 Ağustos 2017 Perşembe

En Popüler Oyunlar

Yılın En çok Oynanan Oyunları <3
Hadi bakalım bir de 2017 yılının en çok oyunlarından bahsedelim :)

1. League Of Legends (LOL)


Online olarak oynan oyunların %25 lik kısmını oluşturan bir oyun. Birlik içinde oynana bu oyunda amaç rakip takımın kalesini yıkmaktır. Sözde kolay özde zor olan bir oyun. Kötü ve acı yanlarından biri de oyun içerisinde küfür ve argo kelimelerin çok fazla oluşu olabilir.


2. World Of Warcraft

Yine LOL'e benzeyen bir rpg oyunu bu da. Çeşitli versiyonları bulunuyor. Oyunun oldukça fazla sayıda fanatiği var :D Oyun hakkındaki tüm bilgiler ingilizce içerikli olduğu için yeni başlayanlar için sıkıntı olabiliyor. Bu oyun aylık ücret ödemesi olan bir oyun. Yani bu oyunu oynamak isteyen kişilerin aylık yaklaşık 25 TL ödemeleri gerekir. Oyuna başlamanız için ilk olarak oyunu satın almanız gerekiyor. Son seviyelere kadar geçmeniz için de yine eklenti paketlerini almanız gerekir. Oyunu satın almak için 20 TL ödemeniz gerekir. Oyun 80. seviyeye kadar gidiyor. Daha fazla ilerlemek için ise eklenti paketini alırsanız 30 günlük oyun hediyesi veriyorlar.                      

 3. Dota 2

Dota, herolar ile oynanan oyundur. İki taraf da herolarını seçiyor. Fetih durumu üzerine odaklıdır. İki tarafın amacı da fethetmektir. Haritalarda line'lar bulunuyor. Top-buttom-mide line bulunuyor. Takım arkadaşlarının line'larına yardım edebilirsiniz. Support olarak istediğiniz kişileri seçebilirsiniz. Oyunun bir carry si olur. Creepler, otuz saniyede çıkıyor. 39-52 saniye arası bir gold veriyor. Bu şekilde oyuna devam ediyorsunuz. Online olarak oynanma yüzdesi ise % 6 dır. Çok karmaşık bir oyun değil :)Eğlenceli Saatler Dilerim <3 :)

CIA Ajanı, Trump'ın Twitter Hesabını Kapatmak İstiyor.

ABD Başkanı Trump, Twitter'ı oldukça aktif kullanan siyasetçilerden. Gerek Amerika gerek diğer ülkeler hakkında aklına geleni yazıyor. ...