20 Temmuz 2017 Perşembe

Slenderman Gerçekliği

Slenderman Ruhu

Gerçekliği konusu tartışılan fakat ilgi çeken bir konu olan slenderman ile ilgilenelim 😊.

Genellikle 16 yaşından küçük bebişleri hedef alan fakat yer yer de olsa yetişkinler ile de ilgilenen ruhani bir varlık aslında. Slender, slim kelimesinden geliyor ve inceliği tanımlıyor.

Psikopat tarzı ile diğerlerine nazaran daha farklı bir yaratık bence. Özellikle takım elbise giymesi hem daha korkutucu hem de ilgi çekici yapmış😊. Hedef aldığı kişileri, negatif enerjisi ile hükmü altına alabiliyormuş. ‘Ruhlar aleminde yaşamıyoruz’ cümlesinin en önemli kanıtlarından biri bu olsa gerek. Normal yaşamda negatif enerjisi olan kişilerden uzak duruyoruz genelde.
Görselde de gördüğünüz gibi belirgin bir yüzü yok. Garip şekilde dişleri ve dili var. ‘Alien’ izlediyseniz orada bioraptor yaratığına benziyor bence. Onu gören kişiler varmış. Olada bilir olmaya da bilir. Tasvir ettiklerine göre slenderman uzun boylu, uzun kolları, zayıf ve takım elbiseli biri.
 


Slenderman Efsanesi

Evet, efsane olarak var olan slenderman 1600’lü yıllarda yaşamış bir tarikat üyesi. Bu gizli tarikatın ayinlerinde minicik çocuklar kurban edilerek taptıkları şeye (onlara göre Tanrı) sunuluyor. Çocuklar, daha masum oldukları için tercih ediliyormuş bir nevi hediye gibi. Çocuklar kurban edilirken, iç organları vahşice çıkarılırmış. Nedeni ise mumyalama kültürüne dayanıyormuş. Slenderman ölümsüzlüğe kavuşur ki bunun nasıl olduğu bilinmiyor. O günden beri de çocukların peşini bırakmıyor.

Alman Slenderman

Almanların yapı olarak uzun olması odak seçilirse doğru olabilecek bir diğer efsane de Der groBmann, anlamı ise uzun adamdır. Bu efsane karakter ise ormanlarda gezerek çocukları kaçırırmış. Psikolojik olarak yorumlaması da çocuklara tecavüz ederek onları ağaçlara astığı için ormanda gezermiş. Daha sonra ölümü ise bir ağaca bağlı olarak gerçekleşmiş. İnanışa göre ağaca bağlı olması ruhunu yaşattığı için öldürmeye devam ediyormuş.

X Ray Görüntüsü

Alman ressam Hans baldung, yan taraftaki resmi çiziyor, sağdaki ise x ray görüntüsü bakın adamın arkasında bir kaç kol görüntüsü var. Bu slenderman efsanesi için kanıt olarak gösterilen bir resimdir.
Ağaçlık alanlar, boş odalar, açık pencereler, kalabalık alanlarda bulunduğu söyleniyor.


Slenderman Varlığının kanıtları

  • ·         Slenderman efsanesi olduğu zaman peşinde uzun boylu yüzü olmayan adamın takip ettiği çocuklar kaybolurmuş.
  • ·         Telefon, televizyon, radyo gibi elektronik cihazlar bozulurmuş. ( o yıllarda televizyon olması ilginç )
  • ·         O dönemin insanlarında uykusuzluk, iştahsızlık görülürmüş.
  • ·         Çocukların oyun oynadığı yerlere bazı resimler bırakırmış çocuklar o bölgeye gittiğinde ise kaçırılırmış.Kurtulan insanlar olsa da halen açıklananamamış bir efsanevi karakter 😊

CIA Ajanı, Trump'ın Twitter Hesabını Kapatmak İstiyor.

ABD Başkanı Trump, Twitter'ı oldukça aktif kullanan siyasetçilerden. Gerek Amerika gerek diğer ülkeler hakkında aklına geleni yazıyor. ...