23 Temmuz 2017 Pazar

Hitlerin Ölümü ///

Bazılarının adı tehlike anılır. Ölüm ile arkadaş olan kişilerdir. Bir ingiliz askerinin acıyarak yaşamasına izin verdiği bir alman askeridir Adolf Hitler. Bu yaptığı hata ilerleyen zamanlarda büyük sonuçlar doğurdu. Hitler faşist düşüncesi ile Almanya’yı yönettiği dönemlerde Almanya süper güç haline gelmişti. Teknolojiyi son derece geliştirdi. Bu da ekonomik açıdan sıkıntı çekmemesini sağlamıştı.

Denizaltı makineleri geliştirerek Atlas Okyanusu boyunca ilerleme katetmişti. Amerika’ya kadar gidebilmişlerdi. Hitabeti düzgün olan hitler, halkı cesaretlendirmek için konuşmalarını düzenlerdi. Yahudiler, bu dönemlerde ölüme terkedilmişti. Açlıkla ve hastalıkla mücadele ediyorlardı. Köle olarak kullanılarak sanayiye katkı sağlandı. Hitler’in yahu nefreti bununla kalmadı. 6 milyon yahudiyi sabun katkı maddesi olarak kulladı.

Nazi rejimi, yahudilerin kanlarına petrol konulması, gözlerine mavi mürekkep dökülmesi gibi vahşice eylemlerde bulunurlardı. Yahudi neslini tüketmek için tükenmiş ırk müzesi açmak bile istemişti. İkinci dünya savaşında nazi rejimi askerlerine yorulmamaları için çeşitli maddeler vermişlerdi (metamfetamin, kokain vs. ).

Çeşitli ajanlar nedeni ile almanya bir süre boyunca boşuna bomba kullanmıştı. İngiliz kuvvetlerinin yaptığı plan ile Almanya Sicilya’yı kaybetmişti. Hitler, ‘Paris’i ele geçirdi fakat Eyfel’i ele geçiremedi’. Çünkü Fransızlar, kuleye çıkamasın diye halatları kesmişlerdi. Tabi Hitler boş durmazdı intikamını kötü almıştı.


Kavgam-Hitler
    Hitler’in Kavgam adlı kitabı vardır. Yasaklanmış olsa da bulmak mümkündür. ( Kavgam-Hitler)


     Hitler’İn ilk aşkı bir yahudiydi. Bunun için intihar etmeyi bile düşündü. Hitler ve yeni evlendiği eşi siyanür kapsülü yutarak intihar etmişlerdir. Hitler, Rusların onu ele geçirmemesi için cesedinin yakılmasını istemiştir. Ölümden hemen önce ise çok sevdiği köpeğini öldürmüştür.    • Hitler, psikolojik açıdan hasta bir adamdı. Beyin iltihabı hastalığı nedeni ile çok zor günler  geçirmiş ve şizofreni olduğu kanıtlanmıştır.

    CIA Ajanı, Trump'ın Twitter Hesabını Kapatmak İstiyor.

    ABD Başkanı Trump, Twitter'ı oldukça aktif kullanan siyasetçilerden. Gerek Amerika gerek diğer ülkeler hakkında aklına geleni yazıyor. ...